" Zespół Na Wesele Starogard - VIP BAND zespół muzyczny starogard gdański Zespół Muzyczny Starogard Gdański ZESPÓŁ MUZYCZNY STAROGARD GD wesele Wesele WESELE orkiestra Orkiestra ORKIESTRA WESELNA STAROGARD GDANSKI orkiestra weselna starogard gdański zespol weselny Zespol Weselny ZESPOL WESELNY kapela Kapela KAPELA muzyka Muzyka MUZYKA wesele 2014 wesela 2014 Wesele zespół ze starogardu wesela w starogardzie zespół na żywo Zespół Na Żywo perkusja ZESPOL NA ZYWO z perkusją pomorskie Pomorskie POMORSKIE
O zespole VIP

W czasie naszej przygody z muzyką zagraliśmy wspólnie kilkaset wesel. Wszystkie z wesel, nawet te pierwsze były udane. Teraz jesteśmy zespołem z ogromnym bagażem doświadczeń. Prowadzimy weselaw Starogardzie we wzorowy sposób. Dbamy, by zarówno grana muzyka odpowiadała wszystkim na weselu, jak też prowadzone zabawy i wszelkiego rodzaju konkursy. To one wraz z poprowadzeniem imprezy weselnej wywołują uśmiech na twarzach gości weselnych i Pary Młodej. Zespół na wesele Starogard VIP to muzyka wykonywana na żywych instrumentach. Gramy na perkusji, klawiszach i dwóch gitarach - elektrycznej i basowej. Własnie taka muzyka, prezentowana na żywo to prawdzina energia na każdym weselu. Nie są to przecież sztucznie stworzone na komputerze podkłady muzyczne, bądź te ściągnięte z internetu. Zespół muzyczny VIP to prawdziwa muzyka. Grający na żywo muzycy zawsze prezentują inny poziom i wyraz artystyczny nie tylko na weselu. Dokonajcie zatem właściwego wyboru zespołu muzycznego i bawcie się na własnym weselu przy prawdziwej orkiestrze!

Każda decyzja, którą się podejmuje w życiu niesie ze sobą jakieś konsekwencje. Do jednych z takich decyzji należy zawarcie związku małżeńskiego i stworzenie rodziny. Aby zawrzeć związek małżeński każda para ma do załatwienia masę formalności oraz stoją przed wyborem tego czy chcą organizować przyjęcie weselne. Jeśli się zdecydują na ślub tradycyjny to powinni pomyśleć o orkiestrze weselnej, która będzie w stanie zapewnić odpowiednią oprawę muzyczną.

Z tradycyjnymi ślubami można się bardziej spotkać na wsi, w mieście wszystko organizowane jest do minimum. Taki tradycyjny ślub od samego początku powiązany jest z zespołem weselnym, gdyż to właśnie kapela weselna towarzyszy Panu Młodemu wraz z jego orszakiem do wybranki. W domu Panny Młodej kapela weselna gra wówczas na akordeonie, saksofonie itp. Takie przygrywki towarzyszą Młodym podczas błogosławieństwa oraz podczas przejścia ich do samochodu, gdzie później ruszają do kościoła. Dzięki temu że kapela weselna gra ''pod domem'' goście już zostają wprowadzeni w nastrój biesiady i już daje się odczuć ten wyjątkowy klimat.

Kolejnym ważnym etapem jest ślub w Kościele. Kiedyś za oprawę muzyczną w Kościele był odpowiedzialny organista, teraz wszystko się zmienia i coraz chętniej księża zgadzają się aby ceremonię oprawiała kapela weselna wraz z organistą. Należy tylko wcześniej ustalić szczegóły i wybrać z zespołem weselnym utwory adekwatne do miejsca i uroczystości.

Nierozerwalnym etapem ślubu jest przyjęcie weselne. To właśnie kapela weselna nadaje tej części uroczystości charakter i w dużej mierze odpowiada za jego powodzenie. Na zespole weselnym spoczywa obowiązek zabawiania gości zarówno grając i śpiewając jak i oferując ciekawe oczepiny.

Trzeba przyznać że tradycja wiejskich wesel jest piękna, warto żeby dalej było to kontynuowane nie tylko na wsiach ale i w miastach. Dzień ślubu jest dla każdego bardzo ważny, więc powinien być odpowiednio świętowany.

Powered by dzs.pl & Hosting & Serwery